Budowa domów

MK – Usługi Ogólnobudowlane specjalizuje się w budowie budynków mieszkalnych. Realizujemy zlecenia zarówno kompleksowo (pod klucz) jak i poszczególnymi etapami.

Modernizacja i remonty

Posiadamy długoletnie doświadczenie nawet w najtrudniejszych adaptacjach. Szybko wykonany remont jest tańszy i mniej dokuczliwy dla inwestorów.

Obiekty przemysłowe

Bardzo dobra znajomość norm i obowiązujących przepisów może niejednokrotnie znacznie skrócić czas zwrotu inwestycji przy zachowaniu najwyższych standardów.

Nasza firma istnieje od września 1998 r. Ma ona charakter rodzinny wynikający z wieloletnich tradycji budowlanych.

Firma MK zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych. Prace budowlane prowadzimy zarówno przy budynkach nowopowstąjących, adaptacjach jak i remontach. Naszymi klientami są inwestorzy indywidualni oraz inwestorzy instytucjonalni.

Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników dzięki czemu możemy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych prac. Przywiązujemy szczególną wagę do jakości wykonywanych usług i zgodności z obowiązującymi normami. Staramy się na na bieżąco wdrażać wszelkie nowości technologicznie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, długoletniemu doświadczeniu i stałej współpracy z architektami, konstruktorami dajemy inwestorom możliwość uniknięcia pomyłek już na etapie projektu a nie dopiero w fazie realizacji, co skutkuje znacznymi oszczędnościami.

W swojej działalności nasz firma kieruje się zasadą dbałości o najmniejszy szczegół.
Pracujemy zarówno na materiale powierzonym jak i też możemy zająć się kompleksową obsługą logistyczną inwestycji. Wyróżnia nas: wiarygodność, rzetelność przy umiarkowanych kosztach realizacji.

Zeskanuj kod, aby pobrać wizytówkę.
Kliknij, aby powiększyć.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2021 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali o nas w Oferteo.pl

Nasze ostatnie realizacje

Nowopowstający dom jednorodzinny w Jaworznie Ciężkowicach. Budujemy od podstaw.
Na zdjęciu fundamenty z bloczków na lanej ławie.

Dobra izolacja fundamentów jest podstawą energooszczędności budynku.
Na zdjęciu ta sama budowa parę dni później.

Opinie Klientów

Budynek jednorodzinny, stan zero

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, terminowość i ogromna wiedza fachowa.
Firma chętnie służy radą i pomocą, zlecenie wykonane terminowo.

Inwestor prywatny

Remont warsztatu samochodowego

Prace wykonane super, szybko, czysto i solidnie, pełen profesjonalizm, do tego bezproblemowa realizacja i pomoc w zakupie materiałów. Polecam.

Właściciel warsztatu

Więcej opinii dostępnych na: